“Odlican restoran”

Restoran Krusedolka Fruska gora
Rangiran na 2. mestu od 4 Restorani u Irig
Komentar je napisan: 25. oktobar 2020.

Posetili smo restoran pre dve nedelje i super smo se proveli. Hrana je odlicna, jela sam cevape, najbolji su koje sam ikada probala. Ostali su jeli saceve, stvarno preukusno i sveze. Od kolaca smo probali tri lece i tart mak- za svaku preporuku.
Osoblje se trudi i jako su ljubazni. Pozdrav za momka iz sanka, mislim da se zove Miso.
Restoran zasluzuje i vise od pet zvezdica!

Hvala korisniku Babydoll222

Komentar je napisan: 24. oktobar 2020.

Restoran je prelep, u prirodi sa pogledom na manastir. Hrana je za desetku, porcije obimne. Svi kolaci su ukusni i uvek svezi, tart mak obavezno probati! Osoblje je ljubazno i kulturno. U restoranu se nalazi i veliko igraliste za decu, sto roditeljima sa decom posebno olaksava boravak. Armosfera je stvarno prijatna. Nismo imali ni jednu zamerku.
Svaka preporuka za restoran :-)

Hvala korisniku Lolipop333
Komentar je napisan: 5. oktobar 2020.

S obzrirom da su komentari bili prosecni a neki i negativni po osoblje dosli smo u restoran sa losim predubedjenjem. Međutim, osoblje je bilo vanprosečno ljubazno. Hrana je bila dobra, vino odlično. Izuzetno smo se lepo proveli. Gazda je mlad čovek, izuzetno ljubazan. Imaju svoju proizvodnju hrane, što je samo još jedan plus.
Jedina mana je to što je ovo doba smrdibuba, pa ih ima mnogo, ali to nema veze sa restoranom. Stepenice pri ulazu u restoran bi trebalo popraviti.
Odlično smo se proveli.

1  Hvala korisniku Djina94
Komentar je napisan: 22. jul 2020.

Prosecan restoran, basta nista posebna i usluga je losa konobari nisu toliko kulturni, ali hrana je jako ukusna.

Hvala korisniku davorcalic
Komentar je napisan: 30. oktobar 2017.

Poseta 14.10.2017 kafu smo celaki 15minuta a dve palacinke tacno 56minuta. Basta je bila prazna, resotran prazan znaci nista ih nije zadrzavalo. Konobar seoski lola bez imalo trunke profesionalnosti. generalni utisak zalosno za tako dobro isplativo mesto

Datum posete: oktobar 2017.
2  Hvala korisniku StefanB4534

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Krusedolka Fruska gora gledali su i

Nacionalni park Fruška Gora, Vojvodina
Mala Remeta, Vojvodina

Sremski Karlovci, Vojvodina

Restoran Krusedolka Fruska gora – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!