“Čekanje”

Restoran Krusedolka Fruska gora
Rangiran na 2. mestu od 4 Restorani u Irig
Komentar je napisan: 12. februar 2021.

Vreme čekanja za kafu,piće,hranu,dezert itd.strašno.Konobare treba menjati idu ko muve bez glave,ne znaju gde udaraju.Kada izadju na terasu ne znaju gde je levo.Jedino što je dobro pogled s terase,gleda na manastir i groblje.

Datum posete: februar 2021.
2  Hvala korisniku Boni0070

Komentar je napisan: 7. februar 2021.

Moja je preporuka da nikad ne posetite restoran Krušedolku.Imali smo rezervaciju u 14h.Prvo smo čekali konobara pola sata da nam posluži kafu.Popili smo kafu i konobar je primio porudžbinu za hranu,da bih nakon 5 minuta došao i rekao da ne možemo dobiti hranu jer je kuhinja prebukirana,UŽAS.Da ima ocena 0 dobili bih 0,ali sreća po njih pa nema.

Datum posete: februar 2021.
2  Hvala korisniku DejanSlepcevic
Komentar je napisan: 26. novembar 2020.

Proslavili smo krstenje u restoranu, prezadovoljni smo. Cene su pristupacne, ispostovali su svaki dogovor i hrana se nije cekala dugo. Radnici su jako fini i posveceni svakom gostu. Izuzetno prijatna atmosfera!

Hvala korisniku NikolaJelena
Komentar je napisan: 25. oktobar 2020.

Posetili smo restoran pre dve nedelje i super smo se proveli. Hrana je odlicna, jela sam cevape, najbolji su koje sam ikada probala. Ostali su jeli saceve, stvarno preukusno i sveze. Od kolaca smo probali tri lece i tart mak- za svaku preporuku.
Osoblje se trudi i jako su ljubazni. Pozdrav za momka iz sanka, mislim da se zove Miso.
Restoran zasluzuje i vise od pet zvezdica!

Hvala korisniku NikolaJelena
Komentar je napisan: 24. oktobar 2020.

Restoran je prelep, u prirodi sa pogledom na manastir. Hrana je za desetku, porcije obimne. Svi kolaci su ukusni i uvek svezi, tart mak obavezno probati! Osoblje je ljubazno i kulturno. U restoranu se nalazi i veliko igraliste za decu, sto roditeljima sa decom posebno olaksava boravak. Armosfera je stvarno prijatna. Nismo imali ni jednu zamerku.
Svaka preporuka za restoran :-)

Hvala korisniku Ivana11223

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Krusedolka Fruska gora gledali su i

Nacionalni park Fruška Gora, Vojvodina
Mala Remeta, Vojvodina

Sremski Karlovci, Vojvodina

Restoran Krusedolka Fruska gora – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!