“Krusedolka”

Restoran Krusedolka Fruska gora
Rangiran na 2. mestu od 4 Restorani u Irig
Komentar je napisan: 30. mart 2021.

Odlicno mesto za popodnevni rucak sa porodicom,hrana odlicna,ambijent izuzetno prijatan,osoblje veoma ljubazno,sve u svemu cista desetka,za svaku preporuku

Hvala korisniku 575nikolas

Komentar je napisan: 24. mart 2021. sa mobilne aplikacije

Prelep ambijent, osoblje ljubazno i brzo, svaka preporuka za porodicni rucak, blizu je i Novog Sada i Beograda.

Hvala korisniku gaja411
Komentar je napisan: 23. mart 2021.

Odlična hrana, ljubazno osoblje, predivan ambijent sa super sadržajem za decu svih uzrasta. Svaka preporuka za odmor i relaksaciju .

Hvala korisniku Nikolajevici
Komentar je napisan: 22. mart 2021.

Izbegavajte restoran Krušedolu,čeka se piće,hrana,dezert itd.Totalna neorganizacija.Ako mi ne verujete idite sami pa se uverite.

Hvala korisniku DejanSlepcevic
Komentar je napisan: 9. mart 2021. sa mobilne aplikacije

Odlican ambijent i prijatna atmosfera u prirodi, prezadovoljan dezertom, sve preporuke! Interesantan meni

Hvala korisniku AleksaTes

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Krusedolka Fruska gora gledali su i

Nacionalni park Fruška Gora, Vojvodina
Mala Remeta, Vojvodina

Sremski Karlovci, Vojvodina

Restoran Krusedolka Fruska gora – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!