“Kvaliteta”
Komentar o hotelu Restaurant MB

Restaurant MB
Rangiran na 1. mestu od 6 Restorani u Mladenovac
Komentar je napisan: 13. decembar 2020.

Nema boljeg pecenja od Crnog mora do Triglava ......Oseca se miris Kordunaske kuhinje na sve strane......BRAVO

Datum posete: decembar 2020.
Hvala korisniku Wanderer95494

Komentar je napisan: 4. oktobar 2020. sa mobilne aplikacije

Kada su nam doneli jagnjetinu bili smo oduševljeni kako je lepo isečena na kockice. A nakon 5 minuta jela, nas šestoro smo počeli da se gledamo međusobno. Niko nije hteo prvi da se izleće, možda je baš njemu zapalo žilavo parče. Međutim,svi do jednog su rekli isto. Ovo ne može da se jede. Jagnjetina je dobro pečena, ali tako žilava da moraš da je sečeš kao pršutu inače sve veće od 5 mm može da se žvaće dva sata kao žvaka. Rebarca preslana do neizdrživosti. Više od pola nam je ostalo u ovalu, to nije ni za kučiće.
Žali bože 8.000,00 din bačenih para.
Proja odlična, usluga brza i profesionalna.
Ovo je drugi put da sam doveo društvo, i posle prvog puta rekao sam daću im još jednu šansu. Međutim ovo je poslednji put. Gomila maksimalnih ocena da vas ne zavarava, mnogo ljudi nema pojma šta je dobra jagnjetina.
Klasično izvikano mesto.

1  Hvala korisniku LjubisaJ24
Komentar je napisan: 7. januar 2020.

I jagnjetina je poskupela na 2000din,a kad mi dodju konobari sa korpom prepunom hleba na nas dvoje za dorucak na 1/2kg pecenja-nije mi dobro! Konobari su brzi i nasmejani uigrano,i svaki 2-3 put "nesto nije u redu sa kasom"pa nema racuna otkucanog.. Sve u svemu-klepanje!

Hvala korisniku Natavioleta
Komentar je napisan: 5. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Fenomenalna hrana i profesionalna usluga. Cuvena je jagnjetina iz ovog restorana , sad znam i zasto.

1  Hvala korisniku AleksandraT846
Komentar je napisan: 3. septembar 2019.

Veliki restoran, sa velikom letnjom baštom i ogromnim parkingom (proširen). Skoro uvek je gužva, restoran ima tradicionalno dobru jagnjetinu, mada poslednji put kad sam bio, bila je ispod proseka. Ćevapi su loši, puni su soje, a teleća čorba je kao krompir paprikaš. Jesti samo pečenje. Jagnjetina je 2000 dinara, što je skupo u odnosu na ostale restorane u BGD koji imaju bolju jagnjetinu po 1700.

1  Hvala korisniku miki_9001

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restaurant MB gledali su i

Mladenovac, Centralna Srbija

Restaurant MB – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!