“Vise nego sto smo ocekivali”
Komentar o hotelu Hotel Magna Graecia

Najbolje cene za period
Prijavljivanje dd.mm.gggg. Odjavljivanje dd.mm.gggg.
Cene su za 1 sobu, 2 odrasla(ih)
Prikaži cene
Uporedite najbolje cene sa najpopularnijih sajtova za putovanja
i još 7 sajtova!
Hotel Magna Graecia
Rangiran na 6. mestu od 15 hotela u Dasiji
Komentar je napisan: 1. avgust 2016. sa mobilne aplikacije

Bio sam sa porodicom od 16-26 jula..ovo je moj treci dolazak na Krf,a verujem ni zadnji.Hotel je tacno iznad magistrale preko puta Candrisa,do plaze ima laganih par minuta..Sam smestaj me iznenadio posto je soba bila prostrana,moderno uredjena,lep tv(samo mali broj programa)..dete je imalo pravi krevet,konacno su sve stvari mogle stati u orman,kupatilo je lepo sa kadom(nasi prijatelji su imali lepu tus kabinu).Hrana se jeste u neku ruku ponavljala,ali je bila izrazito kvalitetna(i sto je bilo neverovatno stalno svez hleb)..internet imas u holu hotela ali uz doplatu od 10e dobijes sifru za wi fi i imas u sobi sa veoma dobrim protokom..osoblje je usluzno..jedino sto mi je malo smetalo su Poljski turisti koji ne izlaze iz hotela od jutra do uvece su tu,a u bazen mozes da udjes preko njih..sve u svemu za novac koji smo uplatili prezadovoljni

Datum boravka: jula 2016., putovao/la je sa porodicom
1  Hvala korisniku Peta P

Komentar je napisan: pre 1 nedelju sa mobilne aplikacije

Datum boravka: oktobra 2017., putovao/la je sa porodicom
Hvala korisniku ck132017
Komentar je napisan: pre 3 nedelje sa mobilne aplikacije

Datum boravka: novembra 2017., putovao/la je sa prijateljima
Hvala korisniku Ghanshyam K
Daphne P, Γενικός Διευθυντής objekta Hotel Magna Graecia, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 3 nedelje

Komentar je napisan: 30. oktobar 2017.

Savet o sobi: Nice quiet hotel
Prikaži još saveta o sobama
Datum boravka: oktobra 2017., putovao/la je sa porodicom
1  Hvala korisniku Steve E
Komentar je napisan: 29. oktobar 2017. sa mobilne aplikacije

Datum boravka: oktobra 2017., putovao/la je sa prijateljima
Hvala korisniku w741th
Daphne P, Γενικός Διευθυντής objekta Hotel Magna Graecia, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 31. oktobar 2017.

Možda će vam se dopasti i ovi hoteli...
Takođe razmislite o ovom smeštaju u Dasija i okolini
Na udaljenosti od 0,5 km
143 komentara
Na udaljenosti od 2,2 km
Louis Corcyra Beach Hotel
Prikaži cene

Hotel Magna Graecia – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!

Dodatne informacije – Hotel Magna Graecia

Adresa: Dassia Beach, Dasija 491 00, Grčka
Broj telefona:
Lokacija: Grčka > Jonska ostrva > Krf > Dasija
Pogodnosti:
Bar/salonski kafe Fitnes centar sa teretanom/Fitnes sala Besplatan doručak Besplatni parking Pogodno za decu/porodice Restoran Spa centar Apartmani Bazen
Stil hotela:
Br. 4 među luksuznim hotelima u Dasiji
Br. 4 među spa hotelima u Dasiji
Raspon cena: 6.792 RSD - 15.714 RSD (Na osnovu prosečnih cena za standardnu sobu)
Kategorija hotela:Zvezdice: 4 — Hotel Magna Graecia 4*
Broj soba: 160
Opcije rezervacije:
TripAdvisor je ponosan na partnerstvo sa Booking.com i 5viajes2012 S.L. jer možete da pravite bezbedne rezervacije za Hotel Magna Graecia. Svakog meseca pomažemo milionima putnika da pronađu savršeni hotel za privatna i poslovna putovanja, uvek uz najbolje popuste i specijalne ponude.
Poznat i pod nazivom:
Magna Graecia Hotel
Magna Grecia Hotel Corfu

Da li je ovo vaš profil na TripAdvisoru?