1.938 rezultata
1.355
1.355
Komentar je napisan: 26. jun 2015. sa mobilne aplikacije

Granada je jedan od boljih hotela u okolini Alanje.Ja i supruga smo se odlučili za ovaj hotel zbog usluga koje pruža i zbog samog lepog hotela i njegovih čari. Sve je super,od hotela,hrane,celog animatorskog programa.Ako se odlučite za ovaj hotel neće vam biti nimalo dosadno. Animatorski program na čelu sa Kemalom i Ljubom je raznovrsan i za svakog.Sve je za svaku pohvalu.Usuga je ultra- giga- mega " all inklusive" Svi su ljubazni i prijatni..Ovakvu uslugu nigde nismo doživeli... Granada volimo te!!! Caca i Miloš

Datum boravka: jun 2015.
Hvala korisniku Alanja1985
GranadaIT, Менеджер по связям с общественностью objekta Granada Luxury Okurcalar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 4. septembar 2015.

Good afternoon dear guests,
First of all we would like to thank you for choosing our hotel and for your laudatory feedback on the tripadvisor. For us is very important to be informed that you had a pleasant holiday in Granada.
We are very happy that during your holiday you have felt like a part of Granada Family. Actually we are trying to give that kind of feeling to our guests, our aim is your satisfaction.
We hope to see you again in Granada.
Sincerely Granada Luxury Resort SPA & Thalasso Team.

Ovaj komentar je preveden sa jezika engleski. Prikaži original
Komentar je napisan: 31. jul 2014.

Bili smo tu tokom prošle nedelje. To je bio porodični odmor. Hotelsko osoblje nas je dočekalo na velikodušan način. Uslužili su nas vodom i ratlukom. Dali su nam mogućnost da biramo sobe. Izabrali smo sobe sa pogledom na morski bazen sa predivnim pogledom (platili smo dodatnih 100 dolara za jednu nedelju), ali zaista vredi. Soba je bila veoma čista, ali donekle mala.
Bazeni su izvrsni i čisti sa odličnim osobljem za aktivnosti. Hrana je veoma ukusna i sveža. Odlične užine tokom dana u barovima na bazenu.
Ukratko, sjajno smo se proveli tamo. Jednostavno, idite tamo i uživajte.

Hvala korisniku 594manale
Ovaj komentar je subjektivno mišljenje TripAdvisor člana, a ne kompanije TripAdvisor LLC.Originalni jezik komentara je engleski na www.tripadvisor.com. Prikaži original
GranadaIT, Konuk İlişkileri Müdürü objekta Granada Luxury Okurcalar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 11. avgust 2014.

Dear Manal,

First of all we would like to thank you for choosing our hotel and for your feedback on the Tripadvisor. For us is very important to be informed that you had a pleasant holiday in Granada. Our aim is your satisfaction.

We hope to see you again in Granada.

Sincerely,
Granada Luxury Resort SPA & Thallaso team

Komentar je napisan: 8. decembar 2019.

Datum boravka: oktobar 2019.
GranadaLuxuryHotels, Менеджер по обслуживанию клиентов objekta Granada Luxury Okurcalar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 11. januar 2020.

Komentar je napisan: 24. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Datum boravka: maj 2019.

Komentar je napisan: 21. maj 2019. sa mobilne aplikacije

Datum boravka: maj 2019.
GranadaLuxuryHotels, Halkla İlişkiler Müdürü objekta Granada Luxury Okurcalar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 21. maj 2019.