“Razočarenje!!”
Komentar o hotelu Konoba Hercegovac Čapljina

Konoba Hercegovac Čapljina
Rangiran na 6. mestu od 13 Restorani u Capljina
Komentar je napisan: 13. decembar 2019.

Kada smo zatražili stol za troje, konobar uz uzdahe (iako uopće nije bila gužva) podigne rezervaciju sa stola i oslobodi nam stol. Nakon dužeg čekanja na posluživanje konobar nas je ponudio pićem, donio menije i poslužio nas.Dok smo čekali treću osobu da nam se pridruži konobar nas je hladno upitao "jel stigo treći" i požurivao narudžbu.Kada je stiglo predjelo sugerirao je da se "malo požurimo" jer "glavno jelo ide brzo"...
Nakon predjela, na naš zahtjev da nam zamijeni tanjure rekao je "dobri su vam i ti"... Prilikom naplate računa opet svojevrsni show iz "nemam sitno" repertoara bez ikakvog pokušaja da isti taj sitniš nađe kod svojih kolega recimo...
Sve u svemu veoma loša usluga, neprofesionalno i neljubazno osoblje!

Hvala korisniku danielpG1751QB
kristinaholifield, Manager objekta Konoba Hercegovac Čapljina, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 28. januar 2020.

Ispricavamo se zbog loseg utiska i lose usluge, ovo je zasigurno izdvojen incident jer redovito dobivamo dobre recenzije i pohvale od nasih gostiju. Zaista nam je zao jer nastojimo da nasim gostima pruzimo vrhunsku uslugu. Takodjer se ispricavam jer nismo odgovorili odmah na vasu recenziju. Molila bi vas da nas kontaktirate direktno jer zelimo da ispravimo greske ako postoje, a ocigledno postoje tako da u buduce nasim gostima pruzimo uslugu koju zasluzuju. Nadamo se da ovo lose iskustvo nece vas sprijeciti da nam dodjete opet i uvjerite se u nasu standardnu vrhunsku uslugu. Srdacan pozdrav i nadam se da se cujemo jos.

Komentar je napisan: 28. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Lijepo uredjena unutrasnjost restorana i terasa, domacinska atmosfera i odlicna dnevna jela kao i rostilj...

Hvala korisniku brane334
Komentar je napisan: 2. maj 2019.

super mijesto pogled na neretvu hrana ukusna posluga prijateljski nastrojena uvijek nasmijana.Preporucio bi svima da posjete konobu Hercegovac

Hvala korisniku dinamozagreb1986
Komentar je napisan: 10. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 11. april 2019. sa mobilne aplikacije

Datum posete: mart 2019.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Konoba Hercegovac Čapljina gledali su i

Bijakovici, Hercegovačko-neretvanski kanton
Capljina, Hercegovačko-neretvanski kanton

Konoba Hercegovac Čapljina – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!