Komentar je napisan: 24. oktobar 2016. sa mobilne aplikacije

Dobivena soba nije ni blizu 4 zvjezdice a rekao bih i za hotel. Više im je stalo do seminara i vjenčanja nego pojedinačnih gostiju. Nije se moglo spavati od silne buke a osoblju i vlasniku to ne smeta. Paket za doručak je bio obilan i svašta se dobije ali premalo kruha za sve dobiveno. Hotel se nalazi na lijepom mijestu cca. 50 m od mora. Dakle, ako ste ovdje radi posla može vam se dogoditi da ne možete spavati od silne buke ako nema nikakvih događaja onda možda i da.

Datum boravka: oktobar 2016.
Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku Kikos123
Komentar je napisan: 29. avgust 2016. sa mobilne aplikacije

Upravo sam se vratio sa ostrva Krk.Prepun sam lepih i dobrih uspomena i jedno je sigurno a to je da cu se vratiti ako ne vec ove godine onda sigurno vec sledece.Obzirom da sam krenuo na put kao turista iz Srbije,slagao bih ako kazem da nisam razmisljao o tome da li cu doziveti neku neprijatnost ili vec nesto drugo u tom smislu.Ove godine sam cetvrti put u Hrvatskoj i svaki novi put sam bio skeptican da ce se neka neprijatnost dogoditi.Ali nista od toga...Totalno suprotno!!Na svakom koraku od ulaska u Hrvatsku sam nailazio samo na ljubaznost i predusretljivost!!Ni sada ne verujem da je totalno suprotno od onoga sto gladamo na tv-u!!...pocev od zaposlenih na pumpama pa do plaznih restorana i kafica!!...Sada sam ubedjen 100% da nam ovaj "haos"samo politicari prave...Svaka cast "obicnom"narodu!!...Ipak smo svi mi vezani jedni na druge.Pozdravljam sve ljude koje sam sreo,Hrvate,koji rade i zive Hrvatskoj!Svaka Vam cast!!

Datum boravka: avgust 2016.
1  Hvala korisniku Markisadjokara
Komentar je napisan: 28. avgust 2016. sa mobilne aplikacije

Sve odlicno ,jedva cekam doci opet.Osoblje jako ljubazno,hrana odlicna ,sobe ciste uredne,Dolazim u hotel vec 20 godina te svaki put kad sam u Malinskoj taj hotel me podsjeca na moje lijepe provedene dane .Nikad nizam zalio ,te preporucujem hotel svakom tko zeli provesti savrsen odmor.

Datum boravka: avgust 2016.
Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku Luka Č
Ovaj komentar je preveden sa jezika engleski. Prikaži original
Komentar je napisan: 28. april 2016. sa mobilne aplikacije

Pa, ovo je bilo prijatno iznenađenje. Večera je bila na bazi švedskog stola. Više od 10 vrsta salata, kao i glavnog jela. Raznovrsna selekcija morske hrane, još bolja kontinentalna kuhinja. Sva pića su uključena u cenu. Najmanje 7 vrsta dezerta plus izbor sladoleda. Sobe su bile veoma uredne i prijatne. Jutarnje buđenje je bilo na vreme. Osoblje je bilo uslužno i prijatno prema mušterijama. Cena je bila jako povoljna - 37 evra za polupansion, za sve šta je u to uključeno definitivno preporučujem ovo mesto.

Hvala korisniku dkoprolcec
Ovaj komentar je subjektivno mišljenje TripAdvisor člana, a ne kompanije TripAdvisor LLC.Originalni jezik komentara je engleski na www.tripadvisor.com. Prikaži original
Komentar je napisan: 8. decembar 2019.

Datum boravka: decembar 2019.